Poznaj języki, poznaj świat!

Lingua School to nowoczesna szkoła językowa, odpowiadająca na potrzeby współczesnych ludzi w zakresie skutecznej i efektywnej nauki języka obcego. Zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów, którzy posiadają wiedzę, pasję oraz doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Swoje działania realizują z pełnym zaangażowaniem, wypełniając motto naszej szkoły językowej „Uczymy mówić”. Prowadzimy zajęcia w oddziale szkoły lub on-line. Realizujemy również kursy językowe w siedzibach firm naszych Klientów, a także w szkołach i przedszkolach.

Lingua School oferuje wiele różnorodnych kursów języka obcego na wszystkich poziomach zaawansowania (A1 –C2) w skali CEFR w formule online.
Organizujemy kursy języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego oraz szkolenia, które przygotowują do egzaminów lub umożliwiają uzyskanie certyfikatów.

Kurs języka angielskiego online lub innego języka obcego ma na celu doskonalenie znajomości języka obcego z uwzględnieniem wszystkich umiejętności językowych (mówienia, słuchania, czytania i pisania), ale również daje możliwość prowadzenia dyskusji z lektorem oraz pozostałymi uczestnikami. Zajęcia online odbywają się przez komunikator, który jest wygodnym narzędziem i umożliwia interakcję z nauczycielem oraz innymi uczestnikami kursu.

Szkolenia językowe online organizowane przez Lingua School prowadzone są przez wykwalifikowanych, doświadczonych i zaangażowanych nauczycieli. Zajęcia mają formę lekcji grupowych lub indywidualnych i odbywają się według ustalonego harmonogramu. W toku szkolenia realizowane są materiały autorskie i podręcznik.
Nauka języka angielskiego online to idealne rozwiązanie dla osób, dla których dotarcie na zajęcia językowe jest utrudnione lub niemożliwe, ale również dla tych, którzy chcą uczyć się w zaciszu własnego domu. Jedyne czego potrzebujemy to stabilne połączenie z internetem, mikrofon, głośnik lub słuchawki oraz kamera.

Dlaczego warto uczyć się
języków z Lingua School?

 • Najwyższa jakość nauczania
 • Szybkie efekty nauki
 • Elastyczny grafik zajęć
 • Doświadczona i wykwalifikowana kadra lektorska
 • Zajęcia on-line, stacjonarne, z dojazdem do domu

Dlaczego warto
wybrać naszą szkołę?

 • Zdecydowana większość kursantów lubi swojego lektora
 • Zdecydowana większość kursantów chce kontynuować naukę
w przyszłym roku
 • Zdecydowana większość kursantów chce polecić kurs najbliższym

Stosujemy skuteczną
metodę nauczania
Direct Language Lab

Zajęcia indywidualne

Indywidualne lekcje stacjonarne, online lub z dojazdem  dla wszystkich grup wiekowych (przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i dorosłych) to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby w 100% wykorzystać czas zajęć.

 • nie tylko język angielski, ale również hiszpański, włoski, niemiecki, rosyjski i inne,
 • zajęcia zarówno z języka ogólnego, jak i biznesowego oraz specjalistycznego (język obcy z zakresu prawa, logistyki, handlu, marketingu, reklamy, HR),
 • elastyczność w wyborze godzin i dni kursu,
 • indywidualny dobór częstotliwości spotkań uwzględniający dyspozycyjność kursanta,
 • program nauczania stworzony w oparciu o potrzeby językowe kursanta,
 • możliwość zorganizowania lekcji w siedzibie szkoły, online lub z dojazdem do kursanta,
 • materiały dydaktyczne w korzystnej cenie.

Zajęcia z dojazdem

Lingua School organizuje zajęcia językowe z dojazdem w dogodnej porze – oferujemy zajęcia zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowo – wieczornych. Rozpiętość dostępnych terminów jest duża – istnieje możliwość zapisania się na zajęcia od poniedziałku do soboty. Zajęcia mogą odbywać się nie tylko w Jarocinie, ale również w okolicach.

Zajęcia językowe z dojazdem lektora odbywają się na podobnej zasadzie, jak zajęcia w oddziałach Lingua School lub w firmach. W toku szkolenia korzystamy przede wszystkim z podręczników do Metody Bezpośredniej, a także z materiałów dodatkowych, które nauczyciel przygotowuje przed lekcją i przynosi ze sobą. Są to materiały rozwijające 4 kluczowe kompetencje językowe, a zatem umiejętność porozumiewania się, rozumienia tekstu pisanego i słuchanego oraz umiejętność pisania. Lektorzy często również wzbogacają zajęcia o materiały autentyczne – wybór ciekawych i aktualnych treści z magazynów branżowych, artykuły z popularnych portali anglojęzycznych, nagrania audio lub video.

Uczymy mówić już od pierwszych zajęć!

Zajęcia z dojazdem to Klienta to:

 • Duża elastyczność w wyborze terminów zajęć;
 • Wykwalifikowani lektorzy języków obcych
 • Zajęcia w formule indywidualnej oraz grupowej;
 • Nie tylko angielski, ale również inne języki obce (hiszpański, włoski, niemiecki, francuski i inne);
 • Zajęcia z zakresu języka ogólnego, ale również specjalistycznego na wszystkich poziomach zaawansowania w skali CEFR (A1- C2);

Korepetycje

Elastyczne i skuteczne rozwiązanie dostosowane do potrzeb i możliwości każdego ucznia. Korepetycje z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży (stacjonarnie, on-line lub z dojazdem do domu) oferowane przez naszą szkołę to gwarancja elastyczności i efektywności zajęć. Zapewniamy indywidualne podejście dostosowane do potrzeb i możliwości każdego kursanta oraz dojazd lektora do domu. Ucz się w dogodnym dla Ciebie czasie, w sprzyjających warunkach.

Uczenie się języka obcego to proces, który wymaga wytrwałości, systematyczności, regularnych powtórek materiału. W natłoku innych przedmiotów, których na co dzień uczą się dzieci w szkołach, przyswajanie języka obcego samodzielnie i bez nadzoru i wsparcia nauczyciela może okazać się trudne i nie przynosić pożądanych efektów. W takiej sytuacji łatwo o spadek motywacji i niechęć do dalszej nauki.

Nie każdy rodzic dysponuje czasem oraz kompetencjami językowymi, aby osobiście pomagać pociechom w nauce języka obcego. W takich przypadkach lepiej pozostawić tę przestrzeń profesjonalistom.

Wybierz ofertę Lingua School, jeśli chcesz pomóc swojemu dziecku i zapewnić mu najwyższej jakości korepetycje z uwzględnieniem bieżącej pomocy w nadrabianiu ewentualnych zaległości językowych, przygotowania do sprawdzianów, testów, kartkówek, ale również konkursów i olimpiad językowych, poszerzenia wiedzy i kluczowych umiejętności językowych, zapewnienia dziecku wszechstronnego rozwoju, znakomitych wyników w nauce i przygotowania dziecka do dalszej edukacji w przyszłości (wielu naszych kursantów decyduje się na studia za granicą)

Zajęcia odbywać się będą u dziecka w domu, w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu, które sprzyja przyswajaniu wiedzy lub w siedzibie Lingua School. Szkoła organizuje korepetycje z dojazdem do klienta, nie tylko na terenie Jarocina i okolic ale też e-korepetycje online. Z przyjemnością organizujemy korepetycje na terenie całej Polski, 6 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00, aby dostosować się do planu zajęć każdego kursanta.

Nasze wyróżniki to nie tylko
duże doświadczenie

działamy od 2009

Czas

Nie zmarnujesz ani minuty na naukę tego czego nie potrzebujesz. Właściwy przydział do grupy na odpowiednim poziomie ograniczy to ryzyko.

Ludzie

Wykształcona, doświadczona kadra dydaktyczna. Lektorzy z wykształceniem kierunkowym, wieloletnią praktyką w nauczaniu.

Różne formy zajęć

Stacjonarnie, on-line, czy z dojazdem do ucznia.

Metoda nauczania

Metoda Bezpośrednia dla dzieci, młodzieży, dorosłych zapewnia szybkie efekty nauki.

Dogodna lokalizacja
z dobrym dojazdem
(mapa dojazdu)
Uczyło się u nas
ponad 2000 osób
Pracujemy z klientami
indywidualnymi i firmami
Z nami pozbędziesz się
blokad językowych