Ucz się języka z przyjemnością!

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż przeprowadzenie pierwszej rozmowy w języku obcym. Dzięki naszemu doświadczeniu, unikalnej metodzie oraz podejściu do nauczania języków ​​zaczniesz rozmawiać szybciej, niż myślisz! Nasz zespół lektorów pomoże Ci przełamać barierę językową już podczas pierwszych zajęć!

Direct Language Lab to nowoczesna, szybka i skuteczna metoda nauki języków obcych. Ucząc się tą metodą, uczniowie osiągają szybkie i trwałe rezultaty, przez co są zachęceni i zmotywowani do nauki. Sposób nauki jest tak skuteczny, że nawet osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z językiem obcym, już po kilku lekcjach widzą szybkie i wyraźne efekty, jakie daje Metoda Bezpośrednia – mówią w języku obcym!

Dowiedz się więcej o metodzie

Lekcje to przede wszystkim kontrolowana konwersacja, podczas której lektor zadaje pytanie,
w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne.
Zajęcia są prowadzone w dynamiczny sposób, co wymaga od studenta uwagi i aktywnego udziału.

W naszej Szkole nauczysz się języka szybko, a przez to koszty Twojej nauki będą niskie!

Możesz skorzystać z lekcji próbnych, aby móc lepiej poznać Szkołę i Metodę Bezpośrednią (Direct Language Lab).

Stosowana w naszej Szkole Metoda Bezpośrednia to bardzo intensywny system nauki języka obcego, oparty na kontrolowanej, programowanej i kierowanej przez nauczyciela konwersacji.

Metoda Bezpośrednia pozwala opanować język i osiągnąć poziom Cambridge First Certificate in English (zakładający swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i w piśmie) dużo szybciej, niż przy każdej innej metodzie. Metoda bezpośrednia obejmuje 6-9 poziomów zaawansowania w zależności od wybranego języka obcego.

Metoda Bezpośrednia oparta jest na konwersacji, ponieważ ucząc wszystkich aspektów języka obcego, kładziemy duży nacisk na poprawne i swobodne posługiwanie się językiem mówionym.

Nauczyciel w naszej szkole uczy studentów mówić w języku obcym, a dopiero potem czytać i pisać – zupełnie tak, jak rodzice uczą swoje dzieci języka ojczystego.

Lekcje odbywają się wyłącznie w języku obcym. Już od pierwszej lekcji kwestie gramatyczne są wyjaśniane i ćwiczone praktycznie w zwrotach i całych konstrukcjach zdaniowych.

Należy podkreślić, że uczymy wszystkich aspektów języka, ale zaczynamy od nauki poprawnego mówienia, tak jak przy nauce języka ojczystego.

Aplikacje – gratis do kursu!

Aplikacja DICTIONARY to wygodny, interaktywny słownik, w którym słownictwo ułożone jest zgodnie z porządkiem danego podręcznika. Aplikacja zawiera wszystkie słówka z danej książki. Dictionary umożliwia odsłuchanie każdego słowa. Wymowa została przygotowana i nagrana przez native speakerów. Wszystkie tłumaczenia słówek są domyślnie ukryte, tak aby użytkownik mógł sprawdzić czy pamięta ich znaczenie. Aplikacja umożliwia łatwe i intuicyjne odkrywanie tłumaczeń.

Aplikacja WORDS zawiera wszystkie słówka z podręcznika wraz z ich wymową i tłumaczeniem. Aplikacja umożliwia nagranie słówka, sprawdzenie i przećwiczenie wymowy. To doskonałe narzędzie w nauce akcentu. Słownictwo w aplikacji WORDS ułożone jest w tym samym porządku, w którym słowa pojawiają się w podręcznikach.

Aplikacja PRACTISE zawiera słówka z podręcznika w kategoriach tematycznych, co ułatwia powtarzanie słówek. Aplikacja PRACTISE to kilka prostych ćwiczeń dla każdej grupy słówek dla lepszego opanowania nowego słownictwa.

Zapisz się na kurs już teraz!
Zaufaj naszemu doświadczeniu.

ZGŁOSZENIE ONLINE