Chcesz zaplanować i zorganizować
szkolenia dla swojej firmy?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio
pod numerem telefonu +48 530 909 309.

Skorzystaj z wiedzy, pasji i zaangażowania naszego zespołu. Spersonalizowane szkolenia dla firm zostaną idealnie dopasowane do Twoich wymagań i potrzeb, co gwarantuje wysokie korzyści z nakładów przeznaczonych na szkolenia. Połączenie intensywnej nauki języków i specjalistycznych treści kursu gwarantuje, że Twoja firma z sukcesem osiągnie swoje cele.

Kontakt z nami

Nasze atuty

 • Harmonogram zajęć dowolnie ustalany
 • Kurs w naszej szkole lub w siedzibie Twojej firmy
 • Elastyczność zajęć
 • Kurs indywidualny lub grupowy (2-8 osób)

Stacjonarnie lub zdalnie

Stacjonarne kursy językowe:

 • bezpośredni kontakt z lektorem
 • zajęcia prowadzone w godz. 14:00 – 20:30
 • dogodna lokalizacja szkoły – w centrum miasta

Kursy językowe online:

 • elastyczny harmonogram zajęć
 • lekcje z dowolnego miejsca na świecie
 • oszczędność czasu i kosztów na dojazdy

Doświadczenie kształtujące przyszłość

Od ponad 13 lat wykorzystujemy swoją wiedzę, doświadczenie, pomagając ludziom i firmom osiągać ich cele. Porozumiewanie się w językach obcych stało się integralną częścią niemal każdej branży, zarówno w rozmowach z kolegami z własnej firmy, jak i na spotkaniach z klientami z całego świata. W nauczaniu języków obcych Lingua stosuje unikalną Metodę, która polega na aktywnej komunikacji z doskonale wykwalifikowanymi lektorami, dzięki czemu osiąga się szybkie i trwałe rezultaty.
Naszym celem jest nauczenie Ciebie i Twoich pracowników dokładnie tych umiejętności językowych, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu zawodowego. W tym celu oferujemy praktyczne rozwiązania szkoleniowe najwyższej jakości.

Po spotkaniu, na którym przeprowadzana jest analiza potrzeb i test poziomujący, rekomendujemy najlepsze rozwiązanie z zakresu nauki języka biznesowego:

 • W pełni spersonalizowane szkolenie indywidualne
 • Intensywne grupowe kursy biznesowe
 • Coaching – indywidualne sesje koncentrujące się na wybranych przez Ciebie tematach
 • Coaching online – pełna elastyczność pod względem harmonogramu i lokalizacji

Formularz zgłoszeniowy
na biznesowy kurs językowy

ZGŁOSZENIE ONLINE