Kursy przygotowawcze
do egzaminu ósmoklasisty

Jesteś ósmoklasistą, licealistą, bądź tegorocznym maturzystą? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności językowe, uzyskać lepsze wyniki w szkole lub przygotować się do egzaminu?

Zapraszamy na kursy standardowe lub lekcje on-line. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów języka angielskiego.

Kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego obejmuje wszystkie obszary wymagane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

  • Pewność przepracowania całego materiału wymaganego przez CKE
  • Przygotowanie uczestników kursu do zdania egzaminu dla ósmoklasisty z języka angielskiego
  • Realizacja zadań pojawiających się na egzaminie i testów egzaminacyjnych
  • Indywidualnie lub w małych grupach dzięki czemu można świetnie przygotować się do egzaminu

Jak wygląda egzamin?

Cały egzamin trwa 90 minut, w całości odbywa się w formie pisemnej. Większość pytań to pytania otwarte i wielokrotnego wyboru.

Obszary językowe podlegające ocenie

  • Rozumienie ze słuchu
  • Znajomość funkcji językowych
  • Rozumienie tekstów pisanych
  • Znajomość środków językowych i wypowiedź pisemna

Nauka i kursy języka angielskiego dla młodzieży – czy warto?

Znajomość języka angielskiego otwiera szerokie możliwości zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dzięki językom obcym możemy łatwo komunikować się z osobami z różnych zakątków świata, mamy możliwość swobodnego podróżowania, studiowania na zagranicznych uczelniach, odbywania staży lub otrzymania awansu w pracy. Nauka języków obcych doskonale stymuluje nasz mózg, rozwija pamięć, pobudza zdolność logicznego myślenia, w konsekwencji wpływając na lepsze ogólne wyniki w nauce. Młodzież aktywnie ucząca się języków obcych uzyskuje bardziej satysfakcjonujące wyniki na egzaminach, dzięki lepszej koncentracji i umiejętności skutecznego wykorzystywania wiedzy w praktyce. Dowiedziono również, że osoby posługujące się językami obcymi lepiej radzą sobie w stresujących sytuacjach, potrafią bowiem znaleźć rozwiązanie problemu szybciej niż osoby jednojęzyczne

Kursy maturalne

Dla słuchaczy zdających maturę z języka angielskiego przygotowaliśmy specjalne kursy maturalne w siedzibie szkoły i on-line.

Nasze kursy mają starannie opracowany program nauczania, zgodny z oficjalnymi wymogami formalnymi na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.
Kurs maturalny kładzie nacisk na przygotowanie merytoryczne oraz naukę technik zdawania egzaminu. Zapewniamy przygotowanie pod okiem wykwalifikowanej kadry, monitoring postępów w nauce oraz próbne testy maturalne.

W okresie wakacyjnym oferujemy intensywne kursy, przygotowujące do egzaminów maturalnych (kursy maturalne dla osób które przygotowują się do egzaminu w sierpniu).

FCE
CAE
CPE
IELTS
TOEFL
BEC

Kurs przygotowujący do egzaminów

Programy kursów, których celem jest przygotowanie do egzaminów językowych, przygotowane i realizowane są przez naszych najlepszych nauczycieli oraz metodyków.

Kursy przygotowujące do egzaminów językowych (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, BEC i inne) cieszą się dużym zainteresowaniem. Grupy szkoleniowe są niewielkie, co umożliwia poświęcenie czasu każdemu uczestnikowi kursu. Podczas zajęć korzystamy z licznych materiałów szkoleniowych i arkuszy egzaminacyjnych. Umożliwia to poznanie budowy egzaminu oraz przydatnych strategii. W trakcie kursu przeprowadzamy również próbne egzaminy, tak aby odwzorować sytuacje egzaminacyjne. Kursy przygotowujące do FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, BEC są zawsze ukierunkowane na rozwój kompetencji, sprawdzanych podczas konkretnego egzaminu.

Zapisz się na kursy przygotowujące

ZGŁOSZENIE ONLINE