KIDS English

Dla dzieci w wieku 3-5 lat

Kursy językowe dla Twojego dziecka łączące naukę z zabawą.

Dzieci w wieku przedszkolnym odkrywają świat z wielkim zaangażowaniem i energią. Warto w tym okresie wykorzystać ich naturalną potrzebę poznawania świata, dziecięcą ciekawość i rozpocząć naukę języków obcych. Umożliwi to poznanie języka angielskiego oraz innych języków obcych za pomocą gier, zabaw, w przyjemnej atmosferze.

Wykwalifikowana kadra lektorska prowadzi zajęcia w sposób dostosowany do wieku najmłodszych kursantów, tj. wykorzystując piosenki, rymowanki, zadając zadania ruchowe, oraz czytając bajki w języku obcym. Podczas zajęć cała uwaga prowadzącego skoncentrowana jest na dziecku, lektor czuwa nad poprawną wymową, intonacją, akcentem, przygotowuje materiał w sposób, który utrwala znane słownictwo i wyrażenia oraz w odpowiednim dla danego dziecka tempie wprowadza nowy materiał. Nasze kursy pozwalają nie tylko zwiększyć zasób słownictwa najmłodszych słuchaczy, ale przede wszystkim uczyć odpowiedniej struktury pełnych zdań.

Rodzice dzieci są na bieżąco informowani o postępach ich pociech, ich mocnych oraz słabych stronach, osiągnięciach i sukcesach.

My Disney Stars and Friends to nowy kurs dla dzieci w wieku 3-5 lat, który łączy magię bohaterów Disneya z edukacyjnym doświadczeniem, zapewniając ekscytujący i angażujący początek przygody z językiem angielskim.

My Disney Stars and Friends to:

  • Idealne połączenie uwielbianych przez dzieci bohaterów i historii Disneya z rzeczywistymi wartościami i sytuacjami
  • Rozwój umiejętności przyszłości, takich jak samoświadomość, świadomość społeczna, wytrwałość w dążeniu do celu i chęć do nauki
  • Sprawdzona metodyka pracy z najmłodszymi i jasne cele kształcenia oparte na Global Scale of English
  • Elastyczność i lekkość pracy dzięki przemyślanym i uporządkowanym lekcjom
  • Kompleksowa oprawa cyfrowa, pozwalająca na pracę w każdym trybie zajęć

Co sprawia, że
My Disney Stars and Friends 
to kurs wyjątkowy?

Zaangażowanie rodziców i opiekunów

Materiały cyfrowe na Pearson English Portal zapraszają do wspólnej nauki i zabawy rodziców i opiekunów oraz pomagają wspierać i motywować młodych uczniów.

Dzieci w dowolnym momencie mogą wracać do historii, piosenek i filmów towarzyszących kursowi, zyskując dodatkowy cenny czas spędzony z językiem angielskim. Możliwość dzielenia się sukcesami z rodziną dba o uśmiechy na twarzach dzieci i zachęca do dalszej pracy.

Zapisz swoje dziecko na kurs językowy!

ZGŁOSZENIE ONLINE