KURSY JĘZYKOWE

Zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych - każda grupa wiekowa!

Dzieci uczymy języka angielskiego już od 4 roku życia.  Między 3 a 6 rokiem życia dzieci odkrywają świat z niespożytą energią. Dzięki pełnym zabaw i atrakcji programom dostosowanym do tej grupy wiekowej,  kierujemy ich zapał na naukę angielskiego. Skutecznym narzędziem nauki dla dzieci w tym wieku są piosenki, rymowanki, bajki oraz gry i zabawy, które pozwalają osłuchiwać się z językiem obcym w naturalny sposób.
Oprócz maluchów uczymy również starsze dzieci - na naszych kursach gościmy wszystkie grupy wiekowe! Zajęcia prowadzone są w sposób interaktywny, ponieważ takie różnorodne, ciekawe ćwiczenia rozwijają nowe umiejętności językowe.  

Uczymy  mówienia, aktywnego słuchania i myślenia w języku obcym. Dzięki naszym zajęciom dzieci zdecydowanie wyróżniają się kompetencjami w zakresie angielskiego w przedszkolu i szkole.

ZAPRASZAMY NA KURSY

 METODA DIRECT LANGUAGE LAB

      (skuteczna metoda nauczania - www.dllab.eu)

W naszej Szkole nauczysz się języka szybko, a przez to koszty Twojej nauki będą niskie!

Możesz skorzystać z lekcji próbnych, aby móc lepiej poznać Szkołę i Metodę Bezpośrednią (Direct Language Lab).

Stosowana w naszej Szkole Metoda Bezpośrednia to bardzo intensywny system nauki języka obcego, oparty na kontrolowanej, programowanej i kierowanej przez nauczyciela konwersacji.

Metoda Bezpośrednia pozwala opanować język i osiągnąć poziom Cambridge First Certificate in English (zakładający swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i w piśmie) dużo szybciej, niż przy każdej innej metodzie. Metoda bezposrednia obejmuje 6-9 poziomów zaawansowania.  

Metoda Bezpśrednia oparta jest na konwersacji, ponieważ ucząc wszystkich aspektów języka obcego, kładziemy duży nacisk na poprawne i swobodne posługiwanie się językiem mówionym.

Nauczyciel w naszej szkole uczy studentów mówić w jezyku obcym, a dopiero potem czytać i pisać - zupełnie tak, jak rodzice uczą swoje dzieci języka ojczystego.

Lekcje odbywają się wyłącznie w języku obcym.

Już od pierwszej lekcji kwestie gramatyczne są wyjaśniane i ćwiczone praktycznie w zwrotach i całych konstrukcjach zdaniowych.

Należy podkreślić, że uczymy wszystkich aspektów języka, ale zaczynamy od nauki poprawnego mówienia, tak jak przy nauce języka ojczystego.

Zmiana nauczyciela na każdej lekcji oraz ciągłe powtórki powodują, że słuchacze muszą dobrze opanować materiał przeznaczony na daną lekcję, aby przejść do następnej.

Każdy nauczyciel zaczyna lekcję od powtórzenia materiału, który przerobił jego poprzednik. System ten dyscyplinuje nauczycieli, zaś studenci mają możliwość zapoznania się z indywidualną wymową poszczególnych lektorów.

Zapraszamy na kursy!

Zapisz się na kurs!  

 A jeśli masz pytanie napisz..
 

Z

Jarocin

Rynek 23 (wejście od ulicy Gołębiej)

tel. 530 909 309
biurolinguaschool
@gmail.com